همیشه پای یک زن در میان است پرفروش ترین فیلم سینمای87 خواهد بود

 

 محسن علی اکبری تهیه کننده فیلم "همیشه پای یک زن در میان" است گفت: با توجه به اینکه فیلم دراوایل تابستان و در گروه سینما قدس اکران می شود از هم اکنون می توان پیش بینی کرد که این فیلم پرفروش ترین فیلم اکران سال ۸۷ خواهد بود.

 

علی  اکبری با اعلام این مطلب افزود: این موضوع که "همیشه پای یک زن در میان است" پرفروش ترین فیلم سال ۸۷ بشود کامل قابل پیش بینی است اما اینکه بتواند رکود فروش را بشکن به هیچ وجه قابل انتظار نیست.
وی ادامه داد: برای اینکه بخواهیم یک فیلم را به عنوان پرفروش ترین فیلم ایرانی معرفی کنیم نباید به شرایط فعلی اکران توجه کرد، بسیاری از فیلم ها در زمان خود فروش بسیار بسیار خوبی داشتند که باید در انتخاب نام پرفروش ترین فیلم به این نکته توجه کرد که در چه سالی و در چه شرایطی اکران شده است.
علی اکبری در ادامه با اشاره به شرایط فعلی حاکم بر اکران فیلم ها گفت: در حال حاضر راهکار جدیدی برای رفع مشکلات اکران به ذهن نمی رسد مگر اینکه یک فکر برای احداث سانس های جدید جدی صورت گیرد و تنها با تعداد سالن زیاد می شود در خصوص ظرفیت های اکران صحبت کرد.
تهیه کننده فیلم " آن مرد آمد" درخصوص زمان اکران این فیلم نیز گفت: اکران "آن مرد آمد" را با توجه به موضوع خاص آن در زمان هفته جنگ پیش بینی کرده ایم و در واقع شهریور ماه بهترین زمان برای اکران "آن مرد آمد" خواهد بود.
وی ادامه داد: اینگونه فیلم ها باید در گروه خاص و با تعداد کم سالن سینما اکران بشود و گروهی متشکل از پنج سینما برای اکران "آن مرد آمد" مناسب خواهد بود.
تهیه کننده "همیشه پای یک زن در میان است" با اشاره به قاچاق سی دی های دو فیلم پرفروش سال گذشته "اخراجی ها" و" آتش بس" و اقداماتی که برای جلوگیری از این اقدام در خصوص این فیلم صورت گرفته اظهار داشت: ما تا امروز سعی کرده ایم به هیچ وجه حتی برای کارهای خودمان از فیلم کپی ویدئویی نگیریم و از نگاتیو استفاده می کنیم و به هر حال این مشکلی است که در سینمای ایران اتفاق افتاده است و نمی شود یک شخص خاص را مسوول دانست و تهیه کنندگان برای مقابله با این اقدام می توانند سعی کنند تا زمان اکران کپی ویدئویی از فیلم گرفته نشود .
این تهیه کننده سینما با اشاره به سایر فیلم های در دست تولید خود گفت: فیلم "کتاب قانون" به کارگردانی مازیار میری را در حال حاضر در دست تهیه دارم که فیلمبرداری آن به اتمام رسیده است و با توجه به موضوع خاص آن پیش بینی می شود این فیلم نیز یکی از پرفروش ترین های اکران سال 87 باشد.
علی اکبری ادامه داد: تاکنون ۴۰ درصد از مونتاژ فیلم توسط محمدرضا موئینی به پایان رسیده است و برای ساخت موسیقی آن با محمدرضا علیقلی به توافق رسیده ایم .
تهیه کننده "کتاب قانون" با تایید تغییر نام این فیلم گفت: نام کتاب قانون به زودی تغییر خواهد کرد و فیلم با نام جدید روانه اکران خواهد شد اما به دلیل اینکه نام هایی که به ما اعلام شده زیاد است فعلا نمی توانیم نام نهایی و قطعی آن را اعلام کنیم.
وی با اشاره به زمان اکران "کتاب قانون" اظهار داشت: فکرمی کنم قبل از اوایل پاییز و در واقع در اکران پاییزی سینما "کتاب قانون" به نمایش در خواهد آمد.
علی اکبری در ادامه افزود: با توجه به اینکه امسال سی امین سالگرد پیروزی انقلاب است خارج از تمامی مسایل و شعارزدگی ها علاقه مندم فیلمی را در ارتباط با ریشه یابی پیروزی انقلاب بسازم و در حال حاضر به دنبال فیلمنامه ای خوب در این خصوص هستم و یک فیلم را هم درخصوص سینمای کودک تهیه خواهم کرد.
محسن علی اکبری در خاتمه اظهار داشت: فیلمی دیگر که قصد تولید آن را دارم فیلم زندگی حضرت ابوطالب(ع) است که در حال حاضر در مرحله نگارش فیلمنامه است و به دلیل اینکه پروژه بسیار سخت و بزرگی است یک فیلمنامه متفاوت توسط گمینی، هاشم زاده و گرشاسبی نوشته شده است و به احتمال فراوان محمد رحمانیان فیلمنامه نهایی را خواهد نوشت که کارگردانی این پروژه نیز بر عهده احمدرضا گرشاسبی خواهد بود.

/ 0 نظر / 22 بازدید